Bazı Öğrenci ve Velilerimizin Yorumları

 

 

Tülin ERGİNAY (7. Sınıf Öğrenci Velisi - Psikiyatri Uzmanı)

Matematiği yapamayacağını sanan öğrencilere, öz güvenlerini yeniledikten sonra sabırla öğreten, 'özel' hissettiren, işlem, problem korkularından kurtaran hocamıza teşekkürler... Çok kısa bir sürede, az ev çalışmasıyla öğrencilere matematiği nasıl sevdirebildiklerini anlamış değiliz. Tekrar teşekkürler...

 

Şükran ORTA (7. Sınıf Öğrenci Velisi - Hukukçu)

Öğretmenimize çok teşekkür ediyorum. Oğlum Emre onun sayesinde matematiği sevmeye başladı, aynı zamanda derslerindeki başarısı yükseldi. Öğretmenimizin yaklaşımı bir ağabey gibi olduğu için oğlum ondan ders almaktan memnun.

 

Mustafa ŞENALP (8. Sınıf Öğrenci Velisi - Doktor)

Kısa zamanda matematiği sevdiren , temel kuramlarını öğreten ve analiz etme yeteneğini geliştiren öğretmenimize teşekkürler ...

 

Merve SAYIN (Üniversite Hazırlık Öğrencisi)

Matematikte yaşadığım sorunların hepsini hocamla birlikte aştık. Profosyonel olması yanında kendimi rahat hissetmemi sağlıyor. Hocamın oturttuğu sistem sayesinde şu anda ygs matematiği için kendimi tamamen hazır hissediyorum, 2 ay sonra da lys için aynısı geçerli olacak. Kendime olan güvenim arttı çünkü profesyonel insanlarla çalışmak kendimi profesyonel hissettiriyor.Teşekkürler.

 

Kıvanç MUHTEŞEM (Üniversite Hazırlık Öğrencisi)

Ben dershaneye gitmiyorum, hocamla 12. Sınıfın ilk yarıyıl tatilinde ders yapmaya başladık. Matematikten nefret ederken bana artık matematiği sevmeyi sorulardan korkmamayı öğretti. Matematik netlerim gerçekten arttı ve bana çok yarar sağladı. Sadece matematiği değil kişiliği de çok iyi bir insan hatta melek desem yeridir :) Bana sınav sürecinde hem matematik hem psikolojik açıdan çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler hocam, sizi hiç unutmayacağım…

 

Batuhan MUHTEŞEM (Üniversite Hazırlık Öğrencisi)

Bu sene ikinci kez üniversite sınavına hazırlanıyorum. Geçen sene dershaneye gidiyordum, ama artık dershanelerde öğrenciler dershaneyi “cafe” gibi gördüğü için, diğer çalışan öğrenciler de çalışmayı bırakıyor. Ben de o hataya düşmüştüm, bununu yanında bazı hocalar konuyu anlattığı için öğrenci anladı o konuyla ilgili soru soramaz, sorarsa ben anlattım dinlemediğin için yapamıyorsun deyip küçük düşürücü konuşmalar yapıyorlar. Hocamla tanışınca da aynı sorunların olacağını sanmıştım ama sıcak yaklaşımıyla bir ağabey kardeş yakınlaşması sağladığı için istediğiniz soruları sorabiliyorsunuz. İsterseniz aynı soruyu yüz kere sorun hiç sizi üzmeden en ufak çekinmeniz olmaması için elinden geleni yapar. Sizin konuyu anladığınızdan emin olmadan diğer konuya geçmez ki, bu bence en önemli yaptığı şey. Teşekkürler…

 

B.Özlem T. (Üniversite Hazırlık Öğrencisi)

Bu sene 2. kez YGS'ye hazırlanıyorum. Sene başından beri hocamla birlikte çalışıyoruz. Başlangıçta bazı soruların çözümlerini daha sonra anlatacağını söylemesini, bazen benim soruyu çözebilmem için bir kaç dakika beklemesini garipsemiştim. Şimdi nedenini çok iyi anlıyorum. Artık o tip soruları kesinlikle kaçırmıyorum. Hocam sayesinde artık kendime güveniyorum. Hocamın kendine özgü anlatımı ve sistemi beni matematikte çok ileriye götürdü. Çok teşekkürler hocam.

 

Aslan YALÇIN (KPSS Hazırlık)

Merhabalar,
Ben hayatı boyunca, okuldaki sınavlar hariç, hiç matamatik çözmemiş birisiyim. Bu dersin isminden hep korktum.
Bulunduğum yerde dershena sanşım yok ama internetim var. İnternetten bana ders verecek bir özel hoca aradım. Kamerasını tahtanın karşısına koyacak ve bana internet üzerinden ders anlatacaktı. Bu arada, yaşım 39. Yani KPSS'de son hakkım ve şimdiye kadarki bütün KPSS'lere katıldım. Hepsinden de matamatik yüzünden kaybettim. Ama hocamı buldum. Hocam hem sabırlı hem de işinin ehli biri. Bana yardımcı oldu. Bilgisayarımı televizyona bağladım ve derslere başladık. Ankara'ya gitmeye ne hacet, hocam sanki evin içerisinde ya da ben kurstayım. Bunu okuyup KPSS'yi ya da bir başka dersi yapamayacağını düşünen varsa, hemen fikrini değiştirsin. Online ders almak için hocamı arayın ve birakın dersaneye falan gitmeyi. Çayınızı demleyin, televizyonun başına oturun, kendinize rahat bir çalışma ortamı sağladıktan sonra cep telefonunuzu kapatın. İşte hayalinizdeki dershane. İster köyde olun, ister misafirlikte. Hep dershane yanınızda oluyor. Hocam kafanızın içindekini biliyor ve inanın ona göre ders anlatıyor.

 

Ahmet KILIÇ (Üniversite Hazırlık Öğrencisi)

Eğitim Stratejisi:

"Planınız bir yıl içinse pirinç ekin, on yıl içinse ağaç dikin, yüz yıl için ise insanları eğitin." der Huang Che. Bilgim Eğitim de biz ögrencileri güzel bir şekilde eğitip ilerideki yaşantımıza kapıyı aralamaktadır. O kapıdan içeri girişte belli sınavları en iyi şekilde geçmemiz istenmekte. Bu başarıyı sağlamak için bize elinden gelen yardımı yapan hocamıza teşekkürü bir borç bilirim.

 

Aslı KARA (YGS Hazırlık Öğrencisi "Güzel Sanatlar")

Çok isterdim bir kaç ay daha öncesinden başlamayı.. Ama son 2 ay çalışmamıza rağmen iyi bir ilerleme kaydettik Hocam'la :) Üstelik dershaneye gitmiyorum, 2 sene önce mezun oldum. Ama liseden daha iyi yaptım şu son 2 ayda.. Keşke demek istemiyorum ama keşke daha önceden burayı bilseydim, asla kaçırmazdım. Pişman olduğum tek şey bu.. Ama olsun hocamdan hiç ders almamakta vardı.. Düşünüyorumda almasaydım napardım hiç bilemiyorum. Sıfırı çekerdim heralde:) İnşallah aldığım, daha doğrusu alacağım güzel bir puanla iyi bir grafiker olurum. Kimbilir belkide matematik kitaplarını ben tasarlarım hocamın. Zaten matematikle ömrüm boyunca tek ilişkim bu olcak galiba.. Şunuda söylemekten kendimi alamıyacağım; çizimden sıkılırım bazen ama hocamla yaptğımız matematik derslerinden asla sıkılmadım.. Eğlenceli bir 2 aydı. Hocamıza Teşekkürler :))


Levent MEŞELİ (Mühendislik Öğrencisi)

Bence, bir öğrenci için en önemli şeyler, öğretmenine saygı duyması, koşulsuz güvenmesi, yanında kendini rahat hissetmesi ve öğretmenin anlattıklarını anlayacağına inanmasıdır. Hocam tüm bunların gerçekleşmesini sağladı ve matematik problemimi çözmüş olduk. Teşekkürler!


İbrahim ÖZTÜRK (6. Sınıf Öğrenci Velisi - Eczacı)
Evladıma dikkat eksikliği (hiper aktif) tanısı koyulduktan sonra, kimsenin onu ders anlatırken bir saat bir yerde oturtabileceğine inanmıyordum. Hocamıza, özel ilgisi, eğlenceli dersleri ve hiper emeğinden dolayı çok çok teşekkürler.

 

Ceyda K. (7. Sınıf Öğrenci Velisi)

Kısa süre içinde oğlumuzun derse olan ilgisi ve kendine güveni arttı. Teşekkürler!

 

Merve B. (8. Sınıf Öğrenci Velisi - Öğretmen)

Saygıdeğer Meslektaşım;
Kızım Ela'nın dersleri ile uzun süre kendim ilgilenmeye çalışmştım ama bunun yeterince işe yaramadığını anladığımız zaman sizden yardım istedik. İyi ki de istemişiz. Artan başarı grafiğinden ve netlerinden ötürü sonsuz teşekkürler. SBS'den sonrada, YGS - LYS'ye de umarım birlikte hazırlanırız.

Buğra KOÇAK (Üniversite Hazırlık Öğrencisi)

Hocam bana, öncelikle matematikten korkmamayı öğretti, kendime güvenimi kazandırdı. Hem her yönden örnek oldu, hem de matematiği yapabileceğime inandırdı. Bazen dakikalarca sabırla benim bir soruyu çözmemi seyretti, sadece gerektiğinde müdehale etti. Ve hocamla çözdüğüm hiçbir soruyu unutmadım. Hızlı soru çözmek, iyi hoca olmak için yeterli değilmiş bence. Ancak hala, hangi işlemi yaparken zorlanacağımı önceden nasıl bildiğini anlayabilmiş değilim. Her şey için çok teşekkürler.

Anasayfa İçin Tıklayınız